Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Demir Doğrama

Evlerde, işletmelerde ve arazilerde kısacası her yerde kullanılan araç ve gereçleriniz ustalarımızın özenli ellerinden çıkarak kullanıma hazır hale gelmektedir.

Demir Ferforje

Dökme demir türlerinden biridir. Dekoratif amaçlı kullanımlara uygun bir metal türü olan ferforje pek çok alanda kullanılmaktadır.

Pergola Sistemleri

Dış Mekan Kullanım Alanları Pergola sistemleri otel, veranda, davet işletmeleri, balkon, bahçe ve işletme gibi birçok mekanın dış alanlarında kullanılabilir.

Demir Apartman Kapısı İmalatı

Ferforje kapılar sağlamdır, güvenilirdir, uzun ömürlüdür ve bakımı kolaydır. Çelik ve demir kapı modelleri en güvenli ve sağlam ürünlerdir.

Demir Kamera Direkleri

Kamera Direği dış mekanlarda kurulan güvenlik sistemlerinin ana iskeletidir. İsteğe özel ölçü ve üretim yapılmaktadır.

Demir Pencere Korkuluğu

Bahçe katları ve yüksek girişlerin genelde tercih ettikleri ürünlerdir. Ürünlerimizi müşterilerimizin güvenlik kaygılarını giderip estetik olarak isteğe özel tasarlanıp üretimi yapılmaktadır.

Demir Bahçe Korkuluğu

Bahçe alanlarınızı daha güvenli bir hale getirip görsel zevkinize uygun dizayn ediyoruz.

Demir merdiven Korkuluğu

Apartman içindeki merdivenlerinizi ve şirket içerisinde bulunan merdivenlerinizi daha güvenli ve güzel hale getiriyoruz. İsteğe özel üretim yapılabilmekte olup her bütçeye uygun ürünlerimizi hizmetinize sunuyoruz.

Teras Kapatma

Artık teras kapatmak çok kolay. Alanında deneyimli ustalarımız ve yıllara dayanan tecrübemizle siz değerli müşterilerimizin her türlü isteklerini gerçekleştiriyoruz.

Demir Bahçe Kapıları

Bahçeleriniz daha güvenli hale geliyor. Her bütçeye uygun istenilen ölçü ve tasarımlarda paslanmaz dayanıklı bahçe kapılarınızın üretimi uzman ekibimiz tarafından artık çok kolay.

Dublex Merdiven İmalatı

İster dublex, ister ters dublex veya triplex dairelerinizin içerisinde hep dayanıklı hemde estetik zevklerinize uygun merdivenler üretiyoruz.

Yangın Merdiveni İmalatı

Yüksek katlı binalarınızı demirden üretilmiş ikinci bir çıkışı olmazsa olmazımız. İstenilen yükseklik ve ölçülerde her bütçeye uygun hizmet vermekteyiz.

Ferforje Villa Kapısı

Artık villalarınız daha güvenli. Sağlam demir ve çelik kapılarımız istenilen ölçü ve tasarımla hizmetinize sunuyoruz.

Raylı Otomatik Kapı İmalatı

Site girişlerinize , villa girişlerinize , otopark girişlerinize uzaktan kumandalı elektronik son sistemlerle donatılmış raylı kapılarınızı istediğiniz ölçü ve tasarımlarla hizmetinize sunuyoruz.

Özel Tasarım İmalat

Demiri sanatla birleştiren ustalarımızın yapamayacağı hiçbir şey yok. Sizler hayal edin biz gerçekleştirelim.

Doğallığı Seviyoruz.

Demir Atölyesi olarak yola çıktığımız günden beri müşteri odaklı, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak projelerimizi ortaya koyuyoruz. Biz ürünlerimizi müşterilerimiz için yapıyoruz. Birinci önceliğimiz müşterilerimizin istekleri.

Teknolojiyi yakından takip ederek, en son gelişen teknoloji makinelerini kullanarak müşterilerimiz için daha hızlı ve daha estetik çözümler üretiyoruz. 

 

Taahhütlerini zamanında ve tam olarak yerine getirmek için gerekli ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, daima en kaliteli hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini devamlı yükseltmeyi hedeflemektedir. Müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet anlayışla sektördeki imalatına devam etmekte olan firmamız, sizleri de müşterilerimizin arasında görmeyi istiyoruz.

8 Yıllık Deneyim

Uygun Fiyat

Söz Verdiğimiz Günde

Uzman Kadro Deneyimli Personel